SmodCMS

Music Festiwal Wake Up and Live 2014

19.05.2014

Music Festiwal Wake Up and Live 2014 - Już tylko kilka dni zostało do VIII edycji festiwalu Wake Up and Live, która odbędzie się 30.05-01.06. w samym środku lasu, na terenie Campingu Marina nad Jeziorem Ostrowskim 5 km od Centrum Sulęcina (woj. lubuskie).

Wake Up to jedyne takie wydarzenie w regionie, które łączy miłośników różnych gatunków muzyki, tj. rock, blues, reggae, metal, funky, ska, Etno-folk, Indie rock. W części konkursowej, która odbędzie się w piątek 30 maja wystąpi 7 zespołów, wybranych z ponad osiemdziesięciu zgłoszeń nadesłanych z całej Polski a także z Białorusi, Ukrainy i Anglii - zagrają:  Mademoiselle Carmel & Zebras, Dust, 2morrow2late, Rusty Cage, Scylla, The Synki,  Day After Day. Piątkowy wieczór podsumują gwiazdy Offensywa i 5 Rano. W sobotę 31 maja obok zwycięscy z dnia poprzedniego zobaczymy laureatów zagranicznych części festiwalu, z Czech zespół Dekolt, z Białorusi Nizkiz, z Niemiec Schleudergang. Gwiazdami wieczoru będą zespoły: Tabu, Gruff i czeski Benefit. Poza tym przez cały dzień odbędą się warsztaty muzyczne, gry integracyjne, koncerty akustyczne i wiele innych atrakcji.

1 czerwca zarezerwowaliśmy dla najmłodszych fanów muzyki oraz ich rodzin. Pod hasłem WAKE UP Kids świętować będziemy Dzień Dziecka. Tego dnia czeka wiele atrakcji, m.in. koncert W krainie baśni i bajek, Bańkolandia, czyli pokaz wielkich baniek mydlanych, pływanie żaglówkami, malowanie twarzy, rajd rodzinny, zabawa w basenie z piłkami oraz na zjeżdżalni i wiele innych.

                          
Cały festiwal odbywa się pod hasłem Muzyka Przeciwko Rasizmowi.
Festiwal jest bezpłatny, przyjazny  i bezpieczny. Zapewniamy pole namiotowe z dostępem do sanitariatów, pełną gastronomię, scenę akustyczną, kino festiwalowe.
 
Zachęcamy do przyjazdu i spędzenia tych trzech dni w towarzystwie dobrej muzyki oraz przyjaciół z Polski i Europy.
Festiwal jest współfinansowany ze środków otrzymanych przez gminę Sulęcin oraz powiat sulęciński.
Patronat honorowy nad imprezą objęła Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak.
 
 
Więcej informacji znajduje się na:
www.wakeupfestiwal.pl
www.facebook.com/wakeupfestiwal
 
ZAPRASZAMY!!
 
« inne aktualności