Big Data & AI Congress

Najważniejszym know how współczesnego biznesu jest wiedza o tym jakie dane posiadamy, jak je rozumieć oraz jak wykorzystać je biznesowo. Big Data stanowi klucz do sukcesu nowoczesnej firmy i podnoszenia jej konkurencyjności w dynamicznie zmiennym środowisku biznesowym – dlatego też zapraszamy na VIII już edycję Big Data & AI Congress, który odbędzie się 18 – 19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Podczas wiosennej edycji wydarzenia przedstawione zostaną tematy między innymi z zakresu wykorzystania AI w cyberbezpieczeństwie, tajników mechanizmów i narzędzi AI i Machine Learning, wpływu automatyzacji i robotyzacji na rynek pracy i produkcję czy zarządzania tożsamością w erze Internetu.

To strategiczne spotkanie już na stałe wpisało się w biznesowe kalendarze, gromadząc najważniejszych przedstawicieli reprezentujących obszar pomysłu, wiedzy i technologii największych firm krajowych i globalnych wszystkich sektorów biznesu. Jest także doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych dla wszystkich liderów, którzy chcą wyznaczać kierunki rozwoju.

Wśród Prelegentów VIII edycji Kongresu znaleźli się, m.in.:

  • Piotr Prajsnar, CEO, Cloud Technologies,
  • Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji,
  • Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu, Virgin Mobile,
  • Hubert Rachwalski, CEO, Nethone,
  • Norbert Biedrzycki, McKinsey Digital Vice President, McKinsey Company,
  • Paweł Sarna, Head of Risk Technology and Information Department, BZW BK.

 

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie Gala SecureTech & Big Data Night podczas której zostaną rozdane statuetki Big Data Awards. Konkurs skierowany jest do firm i przedsięwzięć, które zarówno poprzez tworzenie narzędzi, jak i ich wdrażanie, w znaczący sposób przyczyniły się do promocji rozwiązań z zakresu zaawansowanej analizy big data, a także sztucznej inteligencji.  Zwycięzcy zostaną wybrani przez niezależna Kapitułę Konkursową w poniższych kategoriach:

  • Polish Big Data & AI,
  • AI Innovator,
  • Big Data Solution.

 

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z VII Big Data & AI Congress oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.