Koncert walentynkowy: Gabriel Fleszar z zespołem
Posted on: Luty 4, 2019, by : Michał

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert walentynkowy Gabriela Fleszara z zespołem,

który odbędzie się w dniu 17 lutego br. o godz. 18.00 w Domu Katolickim przy ul. Mariackiej 12 w Sandomierzu.


Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, 27-600 Sandomierz, tel. 15 644 61 05 bądź w dniu koncertu w cenie 30 zł.

Przedsprzedaż biletów możliwa jest również za pomocą serwisu kupbilecik.pl

***

Gabriel Fleszar – ur. 27.09.1979 roku – muzyk (gitara i fortepian), wokalista, autor tekstów i kompozytor, poeta (mini tomik poezji dołączony do płyty „Pełnia” oraz antologia legnickiego rynku „Nawet pawie mamy czarnobiałe”), aktor filmowy: główna rola w filmie „Sezon na leszcza” (2001) w reżyserii Bogusława Lindy oraz teatralny: z grupą „300 chwil do deja vu” (grand prix i nagroda prezydenta miasta na Festiwalu Teatrów Amatorskich w Legnicy oraz wyróżnienie na XXV Barbórkowych Spotkaniach Teatralnych w Dąbrowie Górniczej za autorski spektakl „4/4”).

Jako wokalista solowy wydał płyty: „Niespokojny” (1999), „Niespokojny 2” (2001) i „Pełnia” (2003), które łącznie sprzedały się w nakładzie ponad 70 tys. egzemplarzy, od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare” (grudzień 2012), autor muzyki do spektaklu „Pracapospolita czyli tacy sami” wystawianego przez jeden z najlepszych polskich teatrów – legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, występuje również w elektronicznym duecie QLHEAD/FLESZAR oraz w improwizowanym, akustycznym A3 Format.

Gabriel Fleszar z zespołem – pod takim szyldem wokalista koncertuje od roku 2000 wszędzie spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Koncert to energetyczne show złożone z najbardziej znanych piosenek wokalisty ale przeplatanych również nowymi utworami. Pięciu świetnych muzyków (Gabriel Fleszar grający na gitarze elektrycznej lub akustycznej + dwóch gitarzystów + sekcja rytmiczna) spotyka się na scenie aby sprawiać radość sobie i publiczności a pomagają w tym też rockowe klasyki po które zespół często sięga (Rolling Stones, Pink Floyd i inne). Charyzmatyczny wokalista, instrumentaliści grający na najwyższym poziomie, znane przeboje oraz autentyczność przekazu – to wszystko powoduje, że koncert staje się muzyczną ucztą.

Skład zespołu:
Kostek Andriejew – gitara
Łukasz Kulczak – gitara
Artur Gronowski – gitara basowa
Tomasz Baranowski – perkusja

Więcej informacji na temat artystów pod linkiem: www.fb.com/Gabriel-Fleszar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.