Margaret ogłasza jesienną trasę koncertową.
Posted on: Sierpień 20, 2019, by : Michał

Margaret – Gaja Hornby Tour


Margaret to polska piosenkarka i autorka piosenek. Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube. 
Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards, Super Jedynki. Dwukrotnie wygrała w plebiscycie Kobieta Roku Glamour oraz w plebiscycie Radia Zet. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer. Wokalistka kontynuuje promocję albumu.


*** Trasa Gaja Hornby Tour ***
Podczas koncertu Margaret wykona piosenki z najnowszej płyty pt.”Gaja Hornby” 
Nowy krążek to polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym odsłona jej muzycznego alter ego. Ta muzyka to wybuchowa mieszanka i najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy, szczere teksty – Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było. 


Płytę promują: tytułowy utwór „Gaja Hornby”, letni hit „Serce Baila” oraz najnowszy, zachowany w stylistyce afrobeat/pop,singiel „Chwile bez słów”. Na początku października wyruszy w trasę, która obejmuje sześć koncertów klubowych w największych polskich miastach. Tournée prezentuje się następująco:

2.10 – Warszawa, Stodoła
8.10 – Wrocław, Stary Klasztor
16.10 – Łódź, Scenografia
17.10 – Poznań, Tama
25.10 – Białystok, Klub Gwint
30.10 – Lublin, Klub30