Piękny festiwal… Trzciamajka Festiwal
Posted on: Sierpień 22, 2019, by : Michał

Za nami kolejna edycja Trzciamajka Festiwal, podczas której publiczność, przez pierwsze dwa dni, miała okazję spotkać się z 10 artystami z całej Polski, tj. Łydka Grubasa, Bakshish, Alians, Konopians, Hope, Shashamane, PZK X DEMO, Prawda, Jemiayka oraz ETA. Ostatniego dnia festiwalu bramy zostały otwarte dla każdego, nie obowiązywały już bilety, a mimo to organizatorzy przygotowali moc atrakcji, z których skorzystali w dużej części mieszkańcy Trzcianki. Dzień ostatni rozpoczęliśmy meczem towarzyskim w siatkówkę plażową, gdzie trzcianeccy muzycy podjęli zaproszoną drużynę gości Straży Pożarnej. Rezultat meczu 3:0 dla muzyków. Następnie równolegle od godziny 15:00 odbyły się animacje dla dzieci, które poprowadziła Anna Czaplińska oraz grupa Mozaika z Poznania oraz dla osób nieco starszych zajęcia z jogi pod czujnym okiem Alicji Jóźwik. Po zajęciach ruchowych, grach i zabawach na scenie zaprezentował się trzcianecki pianista – Grzegorz Rychlik, który zagrał kilkanaście utworów muzyki klasycznej.

Foto: organizator

Trzciamajkę zakończyliśmy After Party przy czarnych płytach, które poprowadził Norbert „Norba” Sikorski. Organizatorzy dziękują wszystkim za wsparcie festiwalu, w szczególności sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować festiwalu, ale również wolontariuszom, którzy poświęcili dużo czasu oraz sił, aby Trzciamajka wyglądała tak, jak wyglądała. Podziękowania kierujemy także patronom medialnym za promocje i ciepłe słowa na temat imprezy!

Foto: Grzegorz Buśko Foto

Tegoroczną edycje festiwalu zaliczamy do jak najbardziej udanych. Cieszy nas fakt, że wieść o festiwalu szerzy się poza Trzcianką, a nawet Wielkopolską. Pierwszych gości festiwalowych gościliśmy już nocą ze środy na czwartek, którzy dojechali do nas z Pruszkowa oraz Warszawy. Po imprezie zebraliśmy dużo pozytywnych opinii na temat porządku, wystroju oraz klimatu imprezy. Uczestnikom przypadł do gustu zróżnicowany LINEUP, w którym nie zabrakło muzyki cięższej, hip hopu, ska czy reggae. Reasumując, zrobimy wszystko, aby odbyła się VII edycja festiwalu.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony FB www.facebook.com/trzciamajkafestiwal

Foto nagł.: Grzegorz Buśko Foto