Jan Gemrich – CEE Head of Platforms & Ecosystem Marketing Google gościem jesiennej konferencji Event Biznes
Posted on: Październik 1, 2019, by : Michał

Polska branża evetowa spotka się na corocznej Konferencji Event Biznes13 listopada 2019 roku. Podczas 6. edycji wydarzenia pojawi się sporo nowości. Program Konferencji podzielony jest na 2 części. Pierwsza poświęcona będzie prelekcjom zagranicznych gości, którzy podzielą się swoim doświadczeniem zarządzania projektami eventowymi z punktu widzenia korporacji, jak i agencji eventowych. Druga część to głównie praktyczne informacje, które uczestnicy uzyskają w ramach warsztatów.

Jedną z najbardziej pożądanych prelekcji będzie zapewne ta pt. „Klient kontra agencja – najlepsze praktyki zarządzania wzajemnymi relacjami” Jana Gemricha.

Sam prelegent budzi również duże zainteresowanie. Jest nim Jan Gemrich, CEE Head of Platforms & Ecosystem Marketing Google. Jan dołączył do Google ponad 8 lat temu. Absolwent „Master in International Management” na University of Sydney i University of Economics w Pradze. Wcześniej pracował dla Google w Pradze, Londynie i Toronto, po czym wziął rok „wolnego.” Wtedy był aktywny zawodowo w swoim nowym Foccus Design. W Google był – między innymi – odpowiedzialny za wydarzenia konsumenckie, małych i dużych dla reklamodawców, agencje i akwizycje z budżetami do 1 mln USD.

Jeśli zainteresowała Ciebie ta informacja, serdecznie zapraszamy na całą konferencję.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie : http://sbe.org.pl/vi-edycja-event-biznes/

Bilety na całą konferencję oraz szkolenia można kupić na stronie: http://bit.ly/Event_Biznes_EARLY_BIRDS_TICKET   Pytania na temat wydarzenia oraz możliwości wykupienia stoisk prosimy kierować

Patronat medialny: HPG Promotion Group