Festiwal Naturalnie Mazury w lipcu!
Posted on: Luty 11, 2020, by : Michał

W dniach 2-4 lipca 2020r. w Węgorzewie odbędzie się 5. edycja Festiwalu Naturalnie Mazury. Podczas tegorocznej edycji zaprezentują się: Mesajah, Tabu, Sidney Polak, Muniek Staszczyk, Kasai, Bass Astral x Igo, BAiKA, Ralph Kaminski, Sosnowski, Król, Barbara Wrońska, Ørganek, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Waglewski Fisz Emade, Lipali.

Festiwal muzyczny nawiązuje do tradycji wcześniejszych edycji festiwalu, które odbywały się w Węgorzewie w latach 1991 – 2013. Od 2016 r. jest  organizowany pod nazwą NATURALNIE MAZURY FESTIWAL. Dzięki swej różnorodności muzycznej jest atrakcją dla szerokiego grona odbiorców. Festiwal jest promocją regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych na Mazurach.

Co roku ważnym elementem Festiwalu jest Przegląd Kapel – tego lata po raz kolejny łączymy siły z najbardziej prestiżową polską wytwórnią muzyczną Kayax i razem otwieramy scenę pod szyldem My name is new dla początkujących i utalentowanych zespołów.

Na przyjezdnych będzie czekało pole namiotowe, z pełną infrastrukturą sanitarną,  w urokliwym Parku Helwinga z przepływającą rzeką Węgorapą, 300m od placu koncertowego.   Więcej informacji na www.naturalniemazury.com

Karnety w promocyjnej cenie 150 zł ( I pula)  do 14 lutego.  

https://sklep.ebilet.pl/aapl/79094468455694343