I ❤ marketing & technology odbędzie się w maju!
Posted on: kwiecień 7, 2022, by : Michał

18-20 maja 2022 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kultowej konferencji marketingowej – I ​​love marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy, ale można wziąć w nim udział również online.  

Konferencja potrwa trzy dni i zgromadzi ok. 1200 uczestników oraz 60 prelegentek i prelegentów. I  marketing & technology to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Ciekawym uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania publiczności. 

Konferencja została podzielona na kilka ścieżkek tematycznych: 
I  social media 
I  tech – NOWOŚĆ! 
I  marketing 
I  tv & video – NOWOŚĆ! 
I  seo & content 

Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie obszar. Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak i pakiety dwu oraz trzy dniowe. 

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia. 

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl